BU HAFTANIN TREND BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ERCİŞ VE MURADİYE’DE MEHMET KURUKCU’YA YOĞUN İLGİ

Haberi Paylaş

Tarih: 13 Haziran 2018 12:55

ERCİŞ VE MURADİYE’DE MEHMET KURUKCU’YA YOĞUN İLGİ

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren CHP heyetine Erciş ve Muradiye halkı yoğun ilgi gösterdi.


KURUKCU: HALKIMIZ 25 HAZİRAN’DA YENİ BİR SABAHA UYANACAK

Önce Erciş ardından da Muradiye’de ziyaretlerde bulunan Kurukcu burada esnaflarla bir araya gelerek esnafların içerisinde bulundukları sıkıntıları dinledi. CHP heyetine yoğun ilgi gösteren ilçe esnafları CHP’den umutlu olduklarını ifade etti.


Erciş’te TOKİ ve Kentsel dönüşüm konularından dolayı mağduriyet yaşayan halkla bir araya gelen Kurukcu iktidarın böylesi önemli konuları ancak seçimden seçime gündemine aldığını hatırlatarak CHP’nin iktidara gelmesi halinde bu sorunlara kalıcı ve kesin çözüm bulunacağını kaydetti. Kurukcu ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, ‘’Halkımız biraz daha sabretsin. Biliyoruz sabredecek güçleri kalmadı ama bu yorgunluk artık son bulacak 25 Haziran’da halkımız yeni bir sabaha uyanacak” şeklinde konuştu.


Kurukcu, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla bütün Van halkının bayramını tebrik ederek Ramazan bayramından 1 hafta sonra ikinci bir bayram yaşayacaklarını söyledi.

Kaynak:VAN GAZETESİ
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

POLİTİKA