BU HAFTANIN TREND BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Kendi Sandığı Çocuğun Babası Ortağı Çıkınca

Haberi Paylaş

Tarih: 07 Temmuz 2018 15:06

Kendi Sandığı Çocuğun Babası Ortağı Çıkınca

İstanbul'da yaşayan Okan Alçıtepe, 2014 yılında dünyaya gelen çocuğun kendine benzememesinden şüphelendi ve DNA testi yaptırdı.

Test sonuçlarından sonra ortağı Cemil Şanlı "Ben aşağılık bir insan değilim. Ne bir gönül ilişkisi ne tecavüz yoktur" diyerek testin kendisine de yapılmasını istedi. Çocuğun ortağının olduğunu öğrenen Alçıtepe, Şanlı'yı öldürdü.

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde verdiği ifadede Okan Alçıtepe, cinayeti nasıl işlediğini anlattı. Alçıtepe'nin savunmasına göre 2014'te bir oğlu dünyaya geldi. Ancak zaman içinde çocuğun kendisine benzemediğini fark eden Alçıtepe babalık testi yaptırdı ve oğlunun, ortağı Cemil Şanlı'dan olduğunu öğrendi.

Eşi E.A. Cemil Şanlı'nın kendisine içecek verdiğini ve sonrasını hatırlamadığını iddia etti. Ancak Cemil Şanlı "Ben aşağılık bir insan değilim. Ne bir gönül ilişkisi ne tecavüz yoktur" diyerek testin kendisine de yapılmasını istedi. Yapılan test sonucunda çocuğun babası Cemil Şanlı çıktı. Çıkan kavgada Alçıtepe'nin ayağı kırıldı. Gelişmeler üzerine evini değiştiren ve başka bir matbaacıda iş bulan Alçıtepe, mal alımı yaptığı sırada Cemil Şanlı ile karşılaştı.

 Şanlı'nın Alçıtepe'ye sert çıkışması sonucu Alçıtepe o an sarıldığı silahıyla Şanlı'ya üç dört el ateş ederek öldürdü.

Kaynak:internethaber
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

GÜNCEL