BU HAFTANIN TREND BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ÖZTÜRK’TEN “SEVGİYLE BÜYÜTELİM” ZİYARETİ

Haberi Paylaş

Tarih: 12 Temmuz 2018 10:26

ÖZTÜRK’TEN “SEVGİYLE BÜYÜTELİM” ZİYARETİ

Belediyemizin, yeni doğan bebekleri olan ailelere desteği içeren “SEVGİYLE BÜYÜTELİM” uygulaması çerçevesinde yaptığı ziyaretlere Başkan Vekilimiz Cemil Öztürk de katıldı.

Selimbey Mahallesi ile Cevdet Paşa Mahallesi’ndeki iki aileyi ziyaret eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, ailelerin istek ve ihtiyaçları hakkında da bilgi aldı.

Ziyaretlerde aileye özel hediyelerin yanı sıra, zıbın takımı, bebek bezi, şampuan,  sabun, pudra, oyuncak, diş kaşıyıcı ve ıslak mendil gibi bebeklerin temel ihtiyaçlarını içeren bir hediye seti ile bebek ve anne bakımı-sağlığına yönelik bilgiler içeren, uzmanlarca hazırlanmış broşürleri takdim eden Öztürk bebeğe ve aileye sağlıklı bir ömür dilerken: “ Gelecek nesillerimizin sağlıkla büyütülmesi, yeni doğan bebeklerimizin hayırlı evlatlar olmasını, vatanına ve milletine bağlı bireyler olmasını diliyorum” dedi.

Öztürk, ayrıca ziyaret ettiği mahallede vatandaşlarla sohbet etti, çocuklara hediyeler verdi.

İpekyolu Belediyesi, toplum hayatında, kültürel ve sosyal faaliyetlerin, en az alt ve üst yapı faaliyetleri kadar önemli olduğunun bilinciyle bundan sonraki hizmetlerini planlayacak ve hayata geçirecektir. 


Kaynak:VAN
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

VAN HABER