BU HAFTANIN TREND BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Brad Pitt ile Jennifer Anniston hakkında şaşırtan iddia

Haberi Paylaş

Tarih: 23 Mart 2018 14:00

Brad Pitt ile Jennifer Anniston hakkında şaşırtan iddia

Brad Pitt ile beş yıl evli kaldığı eski Jennifer Aniston hakkında şaşırtan iddia. Eski eşler gizli gizli buluşmaya başladı

BD'de yayınlanan Star dergisinin iddiasına göre Pitt ve Aniston, aralarındaki buzları eritti. Hatta öyle eritti ki geceleri gizli gizli buluşmaya başladılar. Dergi, bu gizli buluşmaları da bir başka ünlü oyuncu George Clooney'in ayarladığını ileri sürdü.Star dergisinin iddiasına göre Pitt ile Aniston, 3 Mart'tan beri sık sık gözlerden uzak buluşuyor.

Dergiye konuşan bir kaynak, “George Clooney, Angelina Jolie ile ayrıldıktan sonra Brad Pitt’i arayan ilk kişiydi. Jennifer Aniston'un, Justin Theroux ile ayrılacağını duyurmasının ardından, Pitt’i eski ilişkisine bir şans daha vermesi için cesaretlendirdi” ifadelerini kullandı.

Kaynak, eski eşler için Clooney’in ilk buluşmayı 3 Mart’ta Beverly Hills’de gerçekleştirdiğini sözlerine ekleyerek, ikilinin bu buluşmada oldukça rahat göründüğünü ve eski günler hakkında sohbet ettiğini sözlerine ekledi.

Jennifer Aniston ile Brad Pitt 2000 ile 2005 yılları arasında evli kalmış, Pitt’in Mr. &Mrs. Smith filmindeki rol arkadaşı Angelina Jolie ile ilişki yaşadığının ortaya çıkmasının ardından, ünlü çift ayrılık kararı almıştı.Pitt ile Jolie, 2005’ten beri süren ilişkilerini 2014 yılında resmiyete dökmüş ve 3’ü evlatlık olan 6 çocuk sahibi olmuşlardı.

"Brangelina", geçen yılın ekim ayında boşanma kararı almıştı.


Aniston ise aktör Justin Theroux ile 2015 yılında evlenmiş, 15 Şubat’ta eşinden boşanacağını duyurmuştu.

Kaynak:http://www.haberturk.com
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

MAGAZİN