BU HAFTANIN TREND BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmenin Anlamı ve Yorumu

Haberi Paylaş

Tarih: 24 Mart 2018 16:32

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada ilişkiye girdiğini görmek, büyük bir rütbeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir. Kişinin ortaya koyacağı yeni çalışmalar sayesinde, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada ilişkiye girdiğini görmenin anlamı, kişinin huzurlu ve rahat bir hayat sürecek olması olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin uzun yıllardır hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek istediği aile ve iş hayatındaki gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüya sahibi tanımadığı biri ile ilişkiye girdiğini görmüş ise bu rüya kişinin zarara uğrayacağı ve itibarını kaybedeceği anlamına gelmektedir. Rüyada kişinin düşmanı ile ilişkiye girdiğini görmesi, düşmanını yeneceğine delalet eder. 

Rüyada Erkekle İlişkiye Girdiğini Görmek: Rüyada bir erkekle ilişkiye girdiğini görmek, hayırlı ve güzel durumların yaşanacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin uğradığı maddi ve manevi zararları aşarak, sorunlarını çözeceğine delalettir.

Rüyada İlişkiye Girdiğini Hissetmek: Rüyada ilişkiye girdiğini hissetmek, rüya sahibinin çok büyük sorunları daha başlangıç aşamasındayken çözüme kavuşturacağına ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Cinsel İlişkiye Gireceğini Görmek: Rüyada cinsel ilişkiye gireceğini görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri var olan sıkıntılarından, çevresinden alacağı destek ile kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Ters İlişkiye Girdiğini Görmek: Rüyada ters ilişkiye girdiğini görmek, kişinin uzun zamandır içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek: Rüyada eşiyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin çok hayırlı, bol ve bereketli kazanca sahip olacağı işarettir.


 Kaynak:NeOldu / Özel Haber
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

MAGAZİN