BU HAFTANIN TREND BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
GUCCI DEĞİŞİM İÇİN BEYONCE İLE BİR ARADA

Haberi Paylaş

Tarih: 30 Mart 2018 12:04

GUCCI DEĞİŞİM İÇİN BEYONCE İLE BİR ARADA

Ünlü marka, Beyonce ve UNICEF ile bir araya gelerek Burundi'ye temiz su götürüyor...

Dünya Su Gününe özel, Gucci ve Chime for Change organizasyonu, Beyonce ve UNICEF ile bir işbirliği açıkladı. Burundi’deki çocuklara ve kadınlara temiz su sağlamayı amaçlayan projeden önce Gucci geçtiğimiz yıl Beyonce’nin BeyGood4Burundi kampanyasına $1 milyon bağışlamıştı. 


Afrika ülkelerinde erişilmesi en zor yerlere temel sağlık ihtiyaçları ve temiz su sağlayacak olan projede Gucci’nin yatırımı 80 su kaynağı yapımında kullanılacak. 120 bini aşkın insana temiz su sağlayacak olan kaynakların 35’i Beyonce’nin BeyGood4Burundi projesi ile inşa edildi. 


“Gucci ve Chime for Change, Beyonce ve UNICEF’in yanında Burundi’deki binlerce kadın ve kızın hayatını değiştirmeye yardım etmekten onur duyuyor. BeyGood4Burundi’ye bağlılığımız ile, Chime for Change misyonu olan temel sağlık, ihtiyaç ve adaleti dünya kadınlarına ve kızlarına sağlamayı hedefliyoruz,” diye açıklayan Gucci Başkanı ve CEO’su Marco Bizzarri, UNICEF ile partnerliğini 2005’ten beri sürdürüyor. $21 milyon üzeri bağış yapan ve 7.5 milyon çocuğa ulaşan yardımlar hala sürüyor. 

2013’te Gucci, Salma Hayek Pinault ve Beyonce tarafından başlatılan Chime for Change ve UNICEF uzun süredir kadınlara ve kızlara yardım etmek için beraber çalışıyor. 

Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

MAGAZİN