NEW HOLLAND AKKÖPRÜLÜ ZİRAİ ALATLER
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van\'da gençlerle buluştu

Haberi Paylaş

Tarih: 14 Mart 2019 08:03

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van'da gençlerle buluştu

VAN HABERLERİ - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Van'da gençlerle buluştu, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle sohbet etti.

 VAN HABERLERİ - Kasapoğlu, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necdet Takva'nın seçim bürosundaki programının ardından esnafı ziyaret etti. Caddede vatandaşlarla sohbet eden Kasapoğlu, daha sonra İpekyolu ilçesindeki Kültür Sokak'ta gençlerle bir araya geldi.


Gençlerin "Samanyolu" şarkısıyla karşıladığı Bakan Kasapoğlu, burada gençlerle bir süre görüştükten sonra, İpekyolu Gençlik Merkezinde kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle sohbet etti.


Bakan Kasapoğlu, fotoğrafçısı Ahmet İzgi'nin Van'ın İpekyolu ilçesinde yaşayan ailesini de ziyaret ederek, aile bireyleriyle görüştü.


AK Parti'nin, Recep Tayyip Erdoğan, üretmek, inşa etmek, sevgi, merhamet ve kardeşlik demek olduğuna işaret eden Kasapoğlu, "Biz inşallah bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de birilerinin nefret söylemlerine inat sevgiyi büyüteceğiz. Onların ayrılıkçı, bölücü tavırlarına inat beraberliği, dayanışmayı güçlendireceğiz. Onların imha edici, yıkıcı tavırlarına inat daha çok üreteceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Ekle

kod


VAN HABER