NEW HOLLAND YENİ KAMPANYA
VAN FUARINDA NEW HOLLAND\'DA YOĞUN İLGİ - VAN GAZETESİ

Haberi Paylaş

Tarih: 12 Nisan 2019 17:43

VAN FUARINDA NEW HOLLAND'DA YOĞUN İLGİ - VAN GAZETESİ

Bugün günlerden Van Tarım Hayvancılık ve Gıda fuarı... Birbirinden değeri iş adamlarına bu kez biz konuk olacağız.

Van'ın en köklü iş adamlarından biri olan Veysel Çiçeksay bizlere fuar hakkında bilgiler aktaracak...


Değerli okurlar... Van'ın en büyük yatırımlarından biri de Tarım Hayvancılıktan geçer. Tarım yapabilmek için yeterli ekipmanların olması gerek. 

Yeterli bir ekipmanınız yoksa; yapacağınız işin kalitesi ve hizmeti de çok iyi olmaz. Bizlerde Dünya'nın markası olan New Holland Van yetkilisi ayrıca Van'da Akköprülü Zirai Aletler sahibi olan Veysel Çiçeksay'a konuk olmak istedik. 

Bizlerde fazla konuşmadan haber diline geçerek, sözleri Akköprülü Zirai Aletler Yekilisi olan Veysel Çiçeksay'a bırakıyoruz.


Çiçeksay," Çok güzel bir organizasyon, bu tür fuarların Van için hayırlı olmasını temenni ederim. Bizlerde bu fuarda New Holland olarak, büyük indirimlere girdik. %30 indirim yaptık. Bu fuarda halkın destekleri çok önemlidir. Halkımız bu fuarı değerlendirmeli ve yararlanmalıdırlar. Bizlerde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için birkaç ekipmanımızı buraya getirdik. Halkımız en iyisini ve en güzelini hal ediyor. Şimdiden gelen tüm katılımcılara teşekkür ederiz." diyerek konuşmalarını noktaladı.Van Gazetesi ailesi olarak bizleri konuk alan herkese teşekkür ederiz.

VAN GAZETESİ - VAN HABERLERİ

van gazetesi,van haberleri,new hollan,akköprülü zirai aletler,van traktör,van haberleri,van gazeteleri,


Kaynak:VANGAZETESİ
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

VAN GAZETESİ