NEW HOLLAND YENİ KAMPANYA
Kahrolsun Kıvrılmış Paçalar!

Haberi Paylaş

Tarih: 18 Haziran 2019 11:45

Kahrolsun Kıvrılmış Paçalar!

Son zamanlarda hepimiz etrafımızda pantolon paçalarını yukarı kıvırmış, ayak bileklerim ne kadar da güzel demek isteyen tipleri etrafta görüyoruz. Peki paçaları yukarı kıvırmak moda mı yoksa moda adı altında yapılan bir saçmalık mı?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki zahmet edip bunun adı ne diye araştırmadım bile. Zira bana göre bu erkeklere moda diye yutturulmaya çalışılan bir “tarz” gibi bir şey. Bu önceleri kot pantolonlarda paçaları bir kat kıvırmayla başladı. Sonra bir baktık ki bu bir katla sınırlı kalmadı. Git gide yukarı çıkıyordu kot pantolonların paçaları. Sonra moda katilleri oturup düşündüler, takım elbise modasını nasıl yok ederiz diye. Ve yok etmek için hain planlarını uygulamaya koydular. Artık takım elbise giyenlerde kısa paçalı pantolonlar giymeye başladı.


Eğer moda diye bir şey varsa bu önce insanın içini yansıtmalı. Kişiliğini yansıtmalı. Hadi beyler, biz erkeğiz! Bize göre zaten moda diye bir şey yoktur. Stil vardır, tarz vardır. Siz bakmayın benim yazının başında moda yazdığıma. Kulak alışkanlığı klavye alışkanlığına dönüştü hepsi o kadar. Neyse, uzatmadan devam ediyorum. Biz erkeklerin stili ağırdır. İster spor giyinelim, ister klasik giyinelim. Ne giyersek giyelim ama her zaman erkeksi olmasına özel gösteriyoruz. Eşlerimizden, sevgililerimizden, annelerimizden, kız kardeşlerimizden bir farkımız olmalı değil mi? Eğer farkımız olması gerekiyorsa bırakın pantolon paçalarını kıvırmak kadınlara has bir şey olarak devam etsin. Aksi halde bunun devamında bir yaz günü dışarı çıktığınızda kahvenizi yudumlarken bir anda bir tayt giyen erkek görecek ve kahvenizi yudumlayamadan püskürteceksiniz.


Aksi görüşte olan arkadaşlar varsa yazsın, ikna etsin. İkna etsin diyorum ama Ahmet Çakar gibi de “Bikini giyer programa çıkarım” da demiyorum. He der geçerim. Herkesin ne giyerse giysin. Ben saygı duyarım. Benimkisi sadece tedirginlik. Pantolondan tayta giden bir erkek nesili görmek istemiyorum hepsi bu. Biz yine takım elbiseler giyelim, yine erkekliği taşıyan spor tarzda, rahat tarzda giyinelim 

Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

MAGAZİN