ÖLDÜ SANILAN GENCİN GÖZÜNDEN YAŞ AKINCA

Haberi Paylaş

Tarih: 12 Temmuz 2019 13:19

ÖLDÜ SANILAN GENCİN GÖZÜNDEN YAŞ AKINCA

18 yaşındaki Gandham Kiran, yüksek ateş ve sarılık şikayetleriyle kaldırıldığı hastanede komaya girdi.

18 yaşındaki Gandham Kiran, yüksek ateş ve sarılık şikayetleriyle kaldırıldığı hastanede komaya girdi.


 Komaya girdikten sonra doktorların ölü ilan ettiği genç, kefene sarılmış halde yakılmaya götürülürken annesinin dikkatli gözleri sayesinde kurtuldu.


Hindistan'ın Pillamarri köyünde gerçekleşen olayda 18 yaşındaki bir genç sarılık oldu. Geçmek bilmeyen yüksek ateş ve kusma belirtileriyle hastaneye kaldırılan genç, 1 hafta sonra komaya girdi. Doktorlar öldü dedi ama annesi yaşan destek ünitesini kapatmayı reddetti.


Hastane yönetimi, cenaze işlemleri ve yakma işlemi için hazırlıkları yaparken Gandham'ın ailesi oğlunun yaşadığını fark etti. Çocuğunun cenaze işlemlerinin yapılması sırasında gözündne akan yaşı gören anne, oğlunun son nefesini kendi evinde vermesini istedi. Yaşam destek ünitesiyle evine götürülen genç, sağlığına kavuşmaya başladı.


Gazetecilere açıklama yapan anne Kiran, "Oğlumun gözünden akan yaşı gördüm." Daha sonra nabzının hala attığını fark ettim. Doktorlar bana teşekkür etti. Oğlumu eve getirdim ve onunla ilgilenmeye başaldım. 3 gün içinde duyuları yerine gelmeye başladı. Çok kısık ses tonuyla da olsa benimle konuşmaya başladı. Gözünden akan bir damla yaş sayesinde canlı canlı yakılmaktan kurtulan 18 yaşındaki Gangham Kiram şimdi eski sağlığına kavuşmaya çalışıyor.
Kaynak:internet haber
Yorum Ekle

kod


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAŞAM