MEKİF FUARI
HAZİRAN AYI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Haberi Paylaş

Tarih: 07 Haziran 2018 17:23

HAZİRAN AYI BURCUNUZA NELER GETİRİYOR?

Haziran ayına bolca iletişim, görüşmeler, ziyaretler, kısa yolculuklar, yakın çevreyle etkileşim damga vuruyor.

Yaza girerken İkizler burcu zamanındayız. İkizler burcunun hafifliğini, akılcı, mantıklı, serinkanlı yaklaşımlarını, sosyalliğini, hareketliliğini hayatımıza katabiliriz.


Bu dönemde iletişim kanallarını sonuna kadar açabilir ve bunlardan yararlanabiliriz. Komşularla ve kardeşlerle daha sıkı ve yakın ilişkiler içinde olabiliriz. Ziyaretler, görüşmeler ve kısa yolculuklarla dolu bir ay bizi bekliyor. Bol bol sohbet edebilir, düşünce ve fikirlerimizi paylaşabilir, kendimizi daha rahat ifade edebiliriz. Zor sorulara kolaylıkla yanıt bulabilir, becerikli, çevik ve esnek davranmakta hiç de zorlanmayabiliriz.


Kitaplar Haziran ayının vazgeçilmezleri. Değişik ve birbirinden farklı kitapları tercih edebilir, merak ve ilgi alanlarına yönelik okumalar yapabiliriz. Eğitim açısından oldukça hareketli, zihnimizin açık ve berrak olduğu bir ay, eğitim fırsatlarını göz ardı etmemek gerekiyor.


13 Haziran’da İkizler burcundaki yeni ay yeni iletişim ve eğitim fırsatlarının kapısını aralıyor. Yeni karşılaşmaları, tanışma ve görüşmeleri müjdeliyor.


Videoyu Oynat

14 Haziran’a kadar kendimizi ruhen daha iyi hissettiğimiz bir dönemden geçiyoruz. Ev ve aileyle ilgili konularda ilişkilerden kaynaklanan rahatlama içinde olabiliriz. Aileden daha çok destek görebiliriz. 14 Haziran sonrasında ise kalbimiz aşk için çarpmaya başlıyor. Hayatın keyifli ve eğlenceli yönlerinin tadını daha çok çıkarabiliriz.


19 Haziran’da Balık burcunda ilerleyen Neptün geri harekete başlıyor. Bu görünüm bizi maneviyata daha yakın kılarken mistik ve spiritüel konuların içinde daha fazla olabiliriz. Sezgilerimiz güçlü olabilir, altıncı hissimize kulak verebiliriz.


21 Haziran’da Güneş’in Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte artık daha çok ev odaklı olabiliriz. Evde zaman geçirmek, yenilikler ve dekorasyon yapmak, tadilat işleriyle uğraşmak isteyebiliriz. Gündemde ise geçmişe ve aileye yönelik konular olabilir.


27 Haziran’da başlayacak olan Mars retrosu ise özellikle sosyal yaşamda ve arkadaşlık ilişkilerinde daha hareketli ve hararetli olabilecek bir döneme işaret ediyor. Fikirsel tartışmaların kopmaya ve ayrılığa dönüşmemesi için biraz daha çaba ve mücadele içinde olmamız gerekiyor.


28 Haziran’da ise bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda ise görev ve sorumluluklar konusunda daha bilinçli ve disiplinli davranmamız gerektiğini hatırlayabiliriz.


Haziran ayının burcunuza özel yorumlarını aylık burç yorumları sayfasında detaylı olarak görebilirsiniz.

Yorum Ekle

kod


MAGAZİN